Published
Troleibusų srovės imtuvų kontaktiniai įdėklai
Notice number: 00575988-2026
KEY INFORMATION
- Submission deadline
- • Sep 24, 2026
- Location
- 🇱🇹 Lithuania
- Contracting authority
- UAB "Kauno autobusai" (PV)
- Accepted Languages
- Lithuanian
- Tender type
- Goods
- Contract Value
- Published date
- Aug 20, 2026
TENDER DESCRIPTION
Perkami troleibusų srovės imtuvų kontaktiniai įdėklai (toliau - Prekės). Pirkimo objekto apimtys – numatomas Prekių kiekis: I tipo – 10 000 vnt., II tipo – 12 000 vnt. Tiekėjas užsakytas Prekes Perkančiajam subjektui turi pristatyti ir perduoti: 1-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 4 000 vnt.; pristatymo terminas – 20 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 2-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 40 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 3-iasis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 60 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 4-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 90 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos; 5-asis pristatymas: I tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt., II tipo – ne mažiau kaip 2 000 vnt.; pristatymo terminas – 120 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo datos. Prekės turi būti pristatytos į Perkančiojo subjekto sandėlį adresu Islandijos pl. 209, Kaunas Perkami…
TENDER BRIEF
Login to view all answers and insights
Unlock tender brief for freeTENDER DOCUMENTS
DIRECTORY • 3 FILES
- Submission PortalLINK
- non-restricted-documentLINK
- TED PortalLINK
Login to view and download all tender documents
Unlock documents for freeASK AI ABOUT THIS TENDER
Can a foreign company apply?
Yes, foreign companies can apply as long as they meet all the requirements set out in the procurement documents.
Login to ask more questions.
Unlock AI tender chat for freeUnlock your tender workflow
Run your first search, evaluate the results, save a daily monitor and start building a pipeline of tenders worth pursuing.